Вест Гем - Арсенал 3:1: огляд матчу та результат гри 01.11.2023

"Молотобійці" розправилися зі своїми сусідами із Лондона.
2023 г., 1 листопада, 23:24
Вест Гем - Арсенал / Getty Images

У середу, 1 листопада, у рамках 1/8 фіналу Кубка Ліги Вест Гем приймав Арсенал. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 3:1.

Розгром "канонірів" розпочався з атогола захисника Бена Уайта. Англієць зрізав м'яч у власні ворота, чим допоміг супернику вийти вперед.

У другому таймі Мохамед Кудус подвоїв перевагу "молотобійців", а ще через десять хвилин Джеррод Боуен вбив інтригу. Мартін Едегор зумів в кінцівці відкатати один мʼяч.

Зазначимо, український захисник Арсеналу Олександр Зінченко відіграв 57 хвилин, не відзначившись результативними діями.