Борнмут - Ліверпуль 1:2: огляд матчу і результат гри 01.11.2023

Мерсисайдці у гостьовому матчі вибороли путівку до чвертьфіналу турніру.
2023 г., 1 листопада, 23:55
Борнмут поступився Ліверпулю / Getty Images

У середу, 1 листопада, Борнмут приймав на своєму полі Ліверпуль у рамках 1/8 фіналу Кубка англійської ліги.

За підсумками протистояння, боротьбу в турнірі продовжать мерсисайдці, яким вдалося обіграти опонента з рахунком 2:1.

"Червоні" вийшли вперед на 31-й хвилині поєдинку зусиллями Коді Гакпо. Господарі поля змогли відновити рівновагу в середині другого тайму, коли після подачі з кутового відзначився Джастін Клюйверт, однак через кілька хвилин Дарвін Нуньєс потужним дальнім ударом під перекладину встановив остаточний результат зустрічі.

Український захисник Борнмута Ілля Забарний вийшов на гру у старті та провів на полі весь матч.