Евертон - Бернлі 3:0: огляд матчу та результат гри 01.11.2023

"Іриски" пробилися до наступного етапу турніру.
2023 г., 1 листопада, 23:50
Евертон - Бернлі / Getty Images

У середу, 1 листопада, у рамках 1/8 фіналу Кубка англійської ліги Евертон зустрічався із Бернлі. Гра завершилася перемогою господарів із рахунком 3:0.

"Іриски" досить швидко вийшли вперед завдяки голу Джеймса Тарковського. Англієць вже на 13-й хвилині відзначився забитим м'ячем.

У другій половині гри Евертон двічі вразив ворота суперника, тим самим видобувши собі путівку до чвертьфіналу турніру.

Зазначимо, український захисник мерсисайдського клубу Віталій Миколенко провів на полі всі 90 хвилин, не відзначившись результативними діями.