Гол і асист Кочергіна принесли Ракуву перемогу в матчі Кубка Польщі

Українець результативними діями в додатковий час вирвав для команди путівку в наступний раунд.
2023 г., 2 листопада, 23:55
Владислав Кочергін / rakow.com

У четвер, 2 листопада, Ракув у рамках 1/16 фіналу Кубка Польщі зустрічався на виїзді з ЛКС Лодзь.

Після безгольового основного часу поєдинку гості зуміли вирвати перемогу з рахунком 2:0 в екстратаймах, граючи в більшості, завдяки результативним діям українського півзахисника Владислава Кочергіна.

На 109-й хвилині зустрічі українець відкрив рахунок, вдало зігравши на добиванні.

rakow.com
rakow.com

На 117-й хвилині Кочергін отримав попередження, а через три хвилини асистував Бену Ледерману, який встановив остаточний результат.

Зазначимо, що у нинішньому сезоні Кочергін взяв участь у 24 матчах у складі Ракува, відзначившись шістьма голами та трьома результативними передачами.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Владислав Кочергін Ракув