Салернітана - Наполі: результат матчу

Неаполітанці показали впевнену і стабільну гру.
2023 г., 4 листопада, 17:54
 Салернітана - Наполі / Getty Images

У суботу, 4 листопада, в рамках 11-го туру Серії А відбувся матч між Давидом і Голіафом - Салернітана приймала Наполі.

Наполі одразу почав швидко та агресивно, створюючи момент за моментом, і вже на 13-й хвилині Распадорі відкриває рахунок. Однак подальша домінація неаполітанців так і не конвертувалася в голи.

У другому таймі картина не змінилася, Очоа доводилося демонструвати свою найкращу гру, щоб зберегти ворота. Лише в самій кінцівці матчу Елмас поставив крапку ударом, який ніяк не міг взяти мексиканський кіпер. 0:2, впевнена гра і впевнена перемога чемпіона Італії.