Манчестер Сіті - Борнмут 6:1 огляд та результат матчу чемпіонату Англії 04.11.2023

"Містяни" без проблем розправилися з "вишнями".
2023 г., 4 листопада, 18:55
Манчестер Сіті  / Getty Images
Манчестер Сіті / Getty Images

У суботу, 4 листопада, в рамках 11 туру АПЛ Манчестер Сіті приймав Борнмут. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 6:1.

Чемпіони Англії вже в першому таймі вирішили всі питання щодо того, хто здобуде три очки. Жеремі Доку, Бернарду Сілва та Мануель Аканджі відзначилися по забитому м'ячу.

Філ Фоден, який вийшов на заміну на 64-й хвилині, довів рахунок до непристойного, проте гості змогли розмочити цей результат. Луїс Сіністерра забив гол престижу.

Поставити крапку у цій грі вирішили хавбек Бернарду Сілва та Натан Аке. Результат гри вкрай непристойний.