Боруссія - Баварія 0:4 огляд та результат матчу чемпіонату Німеччини 04.11.2023

"Джмелі" нічого не можуть вдіяти з мюнхенцями 11 матчів поспіль.
2023 г., 4 листопада, 21:24
Гаррі Кейн / Getty Images

У суботу, 4 листопада, в рамках 10 туру Бундесліги Боруссія приймала Баварію. Матч завершився перемогою гостей із рахунком 4:0.

Мюнхенці досить потужно стартували, забивши вже до дев'ятої хвилини гри два голи. Дайо Упамекано та Гаррі Кейн дали своїй команді солідну перевагу на решту зустрічі.

Господарі намагалися вийти в атаку і створити момент біля чужої брами, проте оборона Баварії була надійна, чого не скажеш за самих "джмелів".

На 72-й хвилині гості організували черговий вихід до чужих воріт, який завершився голом. Гаррі Кейн знову відзначився в кінцівці, поставивши жирну крапку.