Шахтар зазнав розгромної поразки від Барселони в Юнацькій лізі УЄФА

"Гірники" пропустили від каталонців тричі та догравали матч у меншості.
2023 г., 7 листопада, 15:12
Шахтар U-19 поступився Барселоні U-19 / ФК Шахтер Донецк

У вівторок, 7 листопада, Шахтар U-19 зустрічався з Барселоною U-19 у рамках четвертого туру групового етапу Юнацької ліги УЄФА.

Підопічні Олексія Бєліка зазнали своєї третьої поразки в квартеті, поступившись каталонським суперникам з рахунком 0:3.

Після першого тайму Барселона вела з мінімальною перевагою завдяки голу Ніла Кальдеро на 16-й хвилині. У другій половині матчу каталонці зуміли розвинути свій успіх і довести результат зустрічі до розгромного - з інтервалом у чотири хвилини відзначилися Даніель Родрігес та Альберт Наварро.

Практично одразу після цього Шахтар ще й залишився у меншості, коли на 64-й хвилині за друге попередження з поля було вилучено Антона Глущенка.

Джерело: ФК Шахтер Донецк

Шахтар U-19 - Барселона U-19 0:3

Голи: Кальдеро, 16, Родрігес, 58, Наварро, 62

Шахтар U-19: Кравець, Шелекета (Пушкарьов, 46), Огарков, Башмарін, Дрозд, Глущенко, Бундаш (Демченко, 46), Лосенко, Ющенко (Ломага, 72), Сметана (Гармаш, 72), Цуканов (Янович, 81).

Барселона U-19: Якобішвілі, Наварро, Вілорія, Кошпо, Ландрі Сефас (Гільєм Віктор, 73), Муньос, Еспарт (Баланья, 80), Фернандес (Перес, 73), Родрігес, Оскар (Альба, 73), Кальдеро (Прадас, 67).

Вилучення: Глущенко, 64 (друга жовта)

Порту та Антверпен із цієї групи свій матч проведуть сьогодні пізніше.

Раніше Шахтар програв Порту (1:4), переміг Антверпен (2:1) і поступився Барселоні (0:2). Наразі "гірники" посідають третє місце у квартеті.

Нагадаємо, що сьогодні у Лізі чемпіонів також зустрінуться перші команди донецького та каталонського клубів. Стартовий свисток у поєдинку пролунає о 19:45 за київським часом.

На ISPORT буде доступна онлайн-трансляція матчу Шахтар - Барселона.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!