Нова Каледонія U-17 - Англія U-17: відеоогляд матчу

Європейці знатно винесли з суперників.
2023 г., 11 листопада, 15:50
Англія U-17 / Twitter

У суботу, 11 листопада, у рамках чемпіонату світу-2023 для гравців до 17 років зустрічалися збірні Нової Каледонії та Англії. Номінальні гості знищили суперника.

Ще в першому таймі команда "трьох левів" зуміла відправити у ворота Нової Каледонії чотири м'ячі, а вже на старті другого тайму сторона, що програє, і зовсім залишилася в меншості.

Англійці скористалися своєю чисельною перевагою та забили опонентам ще шість голів, довівши рахунок до непристойного – 10:0.

До вашої уваги відеоогляд матчу:

З розкладом і результатами чемпіонату світу U-17 ви можете ознайомитися на нашому сайті.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!

КЛЮЧОВІ СЛОВА: збірна Англії з футболу