ПСЖ - Монако 5:2 огляд матчу та результат гри 24.11.2023

Парижани обіграли у дербі принципового суперника.
2023 г., 24 листопада, 23:57
Кіліан Мбаппе / Getty Images

У п'ятницю, 24 листопада, в рамках 13 туру Ліги 1 ПСЖ приймав Монако. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 5:2.

У першій половині гри команди на двох забили тричі. На гол Гонсалу Рамуша відповів Такумі Мінаміно, підловивши Джанлуїджі Доннарумму на помилці. Далі Кіліан Мбаппе із пенальті вивів свою команду вперед.

Другі 45 хвилин також подарували глядачам багато подій у грі. Цього разу ПСЖ двічі вистрілив голами протягом двох хвилин завдяки зусиллям Усмана Дембеле та Вітіньї.

Фоларин Балогун зумів відіграти один м'яч, проте в кінцівці знову пропустили. Господарі зберегли для себе комфортну перевагу.

Статистика матчу ПСЖ – Монако 13-го туру чемпіонату Франції

ПСЖ - Монако 5:2

Голи: Рамуш, 18, Мбаппе, 39 пенальті, Дембеле, 70, Вітінія, 72, Коло-Муані, 90+6 - Мінаміно, 22, Балогун, 75

Очікувані голи (xG): 1.97 – 1.12
Володіння м'ячем: 55% – 45%
Удари: 15 - 13
Удари у ворота: 10 - 7
Кутові: 1 - 10
Фоли: 9 - 19

ПСЖ: Доннарумма, Хакімі, Шкріньяр, Ернандес, Мукієле, Фабіан Руїс (Солер, 82), Угарте, Вітінія, Дембеле (Барколя, 72), Мбаппе, Гонсалу Рамуш (Коло-Муані, 71).

Монако: Кен, Вандерсон (Діатта, 79), Маріпан, Сінго, Магасса, Якобс, Мінаміно (Акліуш, 79), Головін, Закарія, Камара (Бен-Йеддер, 79), Балогун.