Маліновський забив дебютний гол за Дженоа, розчехливши "гармату" з 30 метрів

Українець зрівняв рахунок у матчі і зробив це у властивому йому стилі.
2023 г., 26 листопада, 16:54
Руслан Маліновський / Getty Images

У неділю, 26 листопада, в рамках 13-го туру італійської Серії А зійшлися Фрозіноне та Дженоа.

У стартовому складі "грифонів" вийшов Руслан Маліновський, який у першому таймі відзначився дебютним голом у складі гостей.

На 38-й хвилині м'яч від Мортена Френдрупа потрапив до українця, який зважився завдати удар у дотик з тридцяти метрів. М'яч по дузі полетів у праву "дев'ятку", з чим не впорався Стефано Тураті.

На той момент команда Руслана вже програвала 0:1. Таким чином його гол дозволив Дженоа піти на перерву за рівного рахунку.

Нагадаємо, що з моменту переходу з Марселя до Дженоа Руслан Маліновський провів 11 матчів, у яких відзначився двома результативними передачами.