Тоттенгем - Астон Вілла 1:2: огляд матчу та результат гри 26.11.2023

"Шпори" взялися за старе.
2023 г., 26 листопада, 18:25
Тоттенгем - Астон Вілла / Getty Images

У неділю, 26 листопада, в рамках 13 туру АПЛ Тоттенгем приймав Астон Віллу. Матч завершився перемогою гостей із рахунком 2:1.

У середині першого тайму Джовані Ло Чельсо вивів свою команду вперед, проте під завісу 45-хвилинки Астон Вілла зуміла відігратися зусиллями Пау Торреса.

Вже у другій половині гри гості завершили розпочате та забили опоненту другий гол. Оллі Воткінс став героєм своєї команди.

Таким чином Тоттенгем упустив можливість піднятися в топ-3 АПЛ, а Астон Вілла обійшла лондонців, набравши 28 балів.