Серія А переписала гол Коваленка на автогол захисника Сассуоло

Український хавбек Емполі залишився без забитого м'яча.
2023 г., 26 листопада, 19:15
Віктор Коваленко / Getty Images

У рамках 13 туру італійської Серії А Сассуоло на виїзді обіграв Емполі з рахунком 4:3.

Під час другого тайму за рахунку 2:3 на користь гостей на поле вийшов Віктор Коваленко, який за кілька хвилин до кінця зустрічі відновив паритет.

Після того, як його одноклубник влучив у перекладину, українець добив м'яч у ворота. Однак на шляху до сітки м'яч влучив у захисника "нероверді" Матіаса Вінью, що змінило його траєкторію.

Вже після матчу гол у Коваленка відібрали та записали його як автогол Віньї, про що свідчить звіт зустрічі на офіційному сайті Серії А.

Джерело: скриншот

Нагадаємо, що у паралельному поєдинку гол забив інший українець - Руслан Маліновський відзначився дебютним взяттям воріт у складі Дженоа, яке, проте, не допомогло "грифонам" отримати необхідний результат.