Ювентус - Інтер 1:1 відео голів і найкращих моментів матчу 26.11.2023

До вашої уваги огляд поєдинку італійської Серії А.
2023 г., 27 листопада, 08:58
Ювентус та Інтер зіграли внічию / Getty Images

У неділю, 26 листопада, відбувся центральний матч 13-го туру італійської Серії А, в якому друга команда чемпіонату туринський Ювентус приймала лідера в особі міланського Інтера.

Суперники не змогли визначити сильнішого у протистоянні, завершивши Дербі Італії нічийним результатом 1:1.

Команди обмінялися забитими м'ячами ще у першому таймі. На гол Душана Влаховіча на 27-й хвилині гості через шість хвилин відповіли результативним ударом Лаутаро Мартінеса.

Інтер із 32 очками продовжує лідирувати в турнірній таблиці Серії А, а Ювентус іде другим, відстаючи від міланського клубу на два бали.