Маліновський відзначився голом за Дженоа у другому матчі поспіль

Цього разу постраждав клуб Віктора Коваленка.
2023 г., 2 грудня, 16:49
Руслан Маліновський / Getty Images

У суботу, 2 грудня, у Генуї на Стадіо Луїджі Ферраріс в рамках 14-го туру італійської Серії А зійшлися Дженоа та Емполі.

Дебютний гол зустрічі на свій рахунок записав Руслан Маліновський, який вийшов у стартовому складі "грифонів".

На 37-й хвилині першого тайму після того, як його удар заблокували, Мілан Бадель віддав пас на українця.

Руслан, будучи у правому напівфланзі перед штрафною суперника, першим дотиком прийняв м'яч, а другим завдав удару в дальній кут, з чим не впорався Етріт Беріша.

Варто зазначити, що під час поєдинку на полі може відбутися українське протистояння, оскільки на лаві запасних Емполі знаходиться Віктор Коваленко.

Примітно, що Маліновський забив у другому матчі поспіль - тижнем раніше від його ноги постраждав Фрозіноне. Однак цього забракло навіть для нічийного результату, оскільки опонент переміг із рахунком 2:1.