Лутон - Арсенал 3:4: огляд та результат матчу чемпіонату Англії 05.12.2023

Лондонці насилу обіграли аутсайдера чемпіонату.
2023 г., 6 грудня, 00:39
Лутон - Арсенал / Getty Images

У вівторок, 5 грудня, в рамках 15 туру АПЛ Лутон приймав Арсенал. Матч завершився перемогою гостей із рахунком 4:3.

Арсенал розпочав гольову перестрілку із забитого голу Мартінеллі, проте досить швидко господарі відновили паритет. Піти на перерву з перевагою допоміг своїй команді Габріель Жезус, котрий успішно завершив передачу Бена Уайта.

На початку другого тайму Лутон не лише зрівняв рахунок, але й вийшов уперед завдяки голу Адебайо після кутового та точного удару Барклі між ніг Раї.

Кай Хаверц знову відновив паритет 60-й хвилині, а вже під завісу гри Деклан Райс із точної передачі Мартіна Едегора приніс своїм голом перемогу команді.

Зазначимо, український захисник Олександр Зінченко вийшов на поле на 64-й хвилині, не відзначившись результативними діями.

Статистика матчу чемпіонату Англії Лутон - Арсенал

Лутон - Арсенал 3:4

Голи: Ошо, 25, Адебайо, 49, Барклі, 57 – Мартінеллі, 20, Жезус, 45, Хаверц, 60, Райс, 90+6

Забиті голи (xG): 0.47 - 2.79
Удари: 6 - 23
Удари у ворота: 4 - 9
Володіння м'ячем: 33% – 67%
Фоли: 14 - 7

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Арсенал АПЛ Лутон