Крістал Пелас - Борнмут 0:2, Брайтон - Брентфорд 2:1: огляд матчів і результати гри 06.12.2023

Команди українців завершили свої матчі АПЛ із протилежними результатами.
2023 г., 6 грудня, 23:41
Борнмут із Забарним переміг Крістал Пелас / Getty Images

У середу, 6 грудня, у рамках 15-го туру англійської Прем'єр-ліги відбулися матчі за участю українських футболістів.

Борнмут Іллі Забарного зустрічався на виїзді з Крістал Пелас, здобувши перемогу з рахунком 2:0. "Вишні" відправили у ворота суперника по голу вкожному з таймів - у середині першої половини зустрічі відзначився Маркос Сенесі, а у компенсований час Кіффер Мур подвоїв перевагу гостей.

Український захисник вийшов на поле у стартовому складі Борнмута та відіграв весь матч, заробивши попередження на 63-й хвилині.

Атаки: 133 - 93

Крістал Пелас: Джонстон, Ворд (Ахамада, 69), Андерсен, Гехі, Мітчелл (Клайн, 29), Річардс, Шлупп (Г’юз, 69), Лерма (Матета, 86), Олісі, Айю, Едуар.

Борнмут: Нето, Сміт, Сенесі, Забарний, Керкез, Крісті, Кук, Клюйверт (Біллінг, 62), Сіністерра (Уаттара, 79), Соланке (Мур, 88), Семеньо (Таверньє, 62).

Попередження: Едуар, 45, Сенесі, 53, Забарний, 63, Уаттара, 83.

Джерело: Getty Images

У паралельному матчі туру Брентфорд Єгора Ярмолюка зіграв у гостях із Брайтоном, зазнавши поразки 1:2.

"Бджоли" вийшли вперед у середині першого тайму після того, як Бріан Мбемо реалізував пенальті, проте господарі поля швидко відігралися зусиллями Паскаля Гросса. Перемогу Брайтону приніс результативний удар Джека Гіншельвуда, який встановив тим самим рекорд цього сезону в АПЛ.

Український півзахисник Брентфорда вийшов на гру в стартовому складі та був замінений у перерві.