Салах відзначив подвійний ювілей за рахунок гола у ворота Крістал Пелас

Єгиптянин вкотре вписав себе в історію Ліверпуля та чемпіонату Англії.
2023 г., 9 грудня, 17:44
Мохамед Салах / Getty Images

Ліверпуль здобув вольову перемогу над Крістал Пелас із рахунком 2:1 у рамках 16-го туру АПЛ.

Це було б неможливим без гола у виконанні Мохамеда Салаха. Єгипетський вінгер зрівняв рахунок на 76-й хвилині зустрічі, після чого мерсисайдцям вдалося вирвати перемогу у доданий до другого тайму час.

Як повідомляє Sky Sports, для Салаха цей гол став уже 200-м у футболці Ліверпуля та 150-м у рамках Англійської Прем'єр-ліги.

До того ж, 31-річний футболіст потрапив у ТОП-5 за кількістю матчів, якої йому знадобилося, щоб забити 150 голів в АПЛ. Салаха (247 матчів) випередили лише Алан Ширер (212), Серхіо Агуеро (217), Гаррі Кейн (218) та Тьєррі Анрі (220).

Нагадаємо, що Мохамед Салах приєднався до Ліверпуля влітку 2017 року, перейшовши з Роми за 42 мільйони євро. З того моменту він провів за "червоних" 327 матчів у всіх турнірах, в яких, крім 200 голів, відзначився 87 аситами.