Хлопці Індзагі знову вириваються на перше місце.
2023 г., 9 грудня, 23:42
Інтер - Удінезе / Getty Images

У суботу, 9 грудня, міланський Інтер приймав удома Удінезе.

У перші 10 хвилин "нерадзуррі" могли забивати тричі, але каркас воріт і сам Сільвестрі стали тому на заваді. Удінезе досить швидко прийшов до тями і почав вишукувати прогалини на полі, через які вийшла вдало контратакувати.

На 36-й хвилині ВАР призначає пенальті у ворота гостей, який Чалханоглу впевнено реалізував. А потім Інтер забив ще двічі, на 41-й і 44-й хвилинах, вирішивши все ще до перерви.

У другому таймі "нерадзуррі" нікуди було поспішати, тому за весь тайм моментів майже не було. Гості лише раз змогли провести слушну атаку, яка закінчилася голом з офсайду. А в останній 10-хвилинці Лаутаро встановив остаточний рахунок 4:0.