Евертон - Челсі 2:0: огляд матчу та результат гри 10.12.2023

"Іриски" продовжують активно набирати очки.
2023 г., 10 грудня, 17:59
Евертон - Челсі / Getty Images

У неділю, 10 грудня, в рамках 16 туру АПЛ Евертон приймав Челсі. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 2:0.

Більшість зустрічі лондонці володіли м'ячем і створювали небезпечні моменти у чужих, проте оборона "ірисок" на чолі з українцем Віталієм Миколенком вистояла.

Перший гол у цій грі забив Абдулайє Дукуре. Хавбек Евертона відзначився на 54-й хвилині, а вже в доданий арбітром час Льюїс Доббін добив суперника.

Зазначимо, український вінгер Челсі Михайло Мудрик провів на полі всі 90 хвилин, відзначившись лише жовтою карткою