Лутон - Манчестер Сіті 1:2: огляд матчу і результат гри 10.12.2023

Лутон ледь не створив сенсацію у протистоянні з іменитим суперником.
2023 г., 10 грудня, 18:01
Манчестер Сіті обіграв Лутон / Getty Images

У неділю, 10 грудня, Манчестер Сіті в рамках 16-го туру англійської Прем'єр-ліги зустрічався на виїзді з Лутоном.

Один із аутсайдерів найвищого дивізіону Англії ледь не створив сенсацію в поєдинку з "містянами", але все ж підопічні Хосепа Гвардіоли здобули вольову перемогу з рахунком 2:1.

Попри перевагу гостей у першому таймі, саме господарям поля вдалося вийти вперед у матчі. У компенсований до першої половини зустрічі час гол на свій рахунок записав Елайджа Адебайо. Проте після трохи більше години гри Манчестер Сіті за три хвилини перевернув результат на свою користь. Спочатку Бернарду Сілва вирівняв становище, а Джек Гріліш встановив, як виявилось, підсумковий рахунок зустрічі.

Манчестер Сіті з 33 очками посідає четверте місце у турнірній таблиці АПЛ, а Лутон іде на 18-й позиції з дев'ятьма балами.