Рома - Фіорентина 1:1: огляд матчу та результат гри 10.12.2023

Римляни втримали нічийний результат.
2023 г., 10 грудня, 23:44
Рома - Фіорентина / Getty Images

У неділю, 10 грудня, у рамках 15-го туру Серії А Рома приймала Фіорентину. Матч завершився внічию з рахунком 1:1.

У першому таймі голом відзначитись вдалося форварду римського клубу Ромелу Лукаку. Бельгієць розпечатав ворота суперника вже на п'ятій хвилині.

У середині вже другої половини гри господарі залишились у меншості. Дурну другу жовту картку отримав Нікола Залевські.

Скористалися своїм становищем "фіалки" на 66-й хвилині. Лукас Мартінес відзначився через кілька хвилин, проте на більшу команду не вистачило.

Зазначимо, під завісу гри Ромелу Лукаку вирішив повторити челендж Залевські, отримавши вже пряму червону картку.