Челсі - Шеффілд Юнайтед 2:0: огляд матчу і результат гри 16.12.2023

Лондонська команда закрила дві поспіль поразки в чемпіонаті, обігравши Шеффілд Юнайтед.
2023 г., 16 грудня, 19:08
Челсі переміг Шеффілд Юнайтед / Getty Images

У суботу, 16 грудня, Челсі приймав на своєму полі Шеффілд Юнайтед у рамках 17-го туру англійської Прем'єр-ліги.

Підопічні Маурісіо Почеттіно володіли перевагою впродовж протистояння з останньою командою чемпіонату та здобули закономірну перемогу з рахунком 2:0, закривши попередні дві поспіль поразки.

Український вінгер лондонської команди Михайло Мудрик вийшов на цей поєдинок у стартовому складі та відіграв 69 хвилин, не відзначившись результативними діями.

Джерело: Getty Images

Водночас гол та результативну передачу на свій рахунок записав Коул Палмер. У другій половині зустрічі на 54-й хвилині англієць спочатку вивів "синіх" уперед, зігравши на випередження і замкнувши простріл у воротарський, а через сім хвилин асистував Ніколасу Джексону, який вразив порожні ворота.

Після цієї перемоги Челсі з 22 очками посідає десяте місце у турнірній таблиці АПЛ. Шеффілд Юнайтед іде на останній позиції, маючи вісім балів.

Атаки: 143 - 50

Челсі: Петровіч - Дісасі, Сілва, Бадіашиль, Колвілл - Кайседо, Галлахер - Стерлінг (Броя, 75), Палмер (Маатсен, 90+4), Мудрик (Фернандес, 69) - Джексон (Гюсто, 90+4)

Шеффілд Юнайтед: Фодерінгем - Богл, Ахмедходжіч, Трасті, Лоу - Соуза - Макаті, Хамер (Бен Сліман, 80), Брукс (Осула, 58), Арчер - Макберні (Норвуд, 67)

Попередження: Галлахер, 52 – Макаті, 42, Хамер, 63, Лоу, 74.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!