Форвард Байєра обігнав Беллінгема у важливому статистичному показнику

Віктор Боніфейс, як мінімум, тимчасово очолив рейтинг гравців до 23 років у топ-5 лігах за кількістю голів і асистів.
2023 г., 17 грудня, 19:41
Віктор Боніфейс / Getty Images

У рамках 15-го туру чемпіонату Німеччини Байєр зустрічається з франкфуртським Айнтрахтом.

Голом за "фармацевтів" на 14-ій хвилині з передачі німця Флоріана Вірца відзначився нігерієць Віктор Боніфейс.

22-річний форвард колективу Хабі Алонсо завдяки цьому голу обігнав Джуда Беллінгема за системою гол+пас у поточному сезоні. Боніфейс безпосередньо взяв участь у 22 голах своєї команди, що є найкращим результатом серед гравців до 23 років у топ-5 лігах Європи. У Беллінгема зараз 21 очко за системою гол+пас.

Зазначимо, що на момент написання новини триває другий тайм. Рахунок - 2:0 на користь Байєра.