Мікель Артета оцінив гру Арсеналу у матчі проти Брайтона

Іспанець у захваті від виступу своїх підопічних.
2023 г., 17 грудня, 20:20
Мікель Артета / Getty Images

Головний тренер Арсеналу Мікель Артета оцінив гру своєї команди проти Брайтона (2:0).

"Неймовірна гра. Від початку до кінця було приємно дивитися, як ми грали проти цієї дуже гарної команди. Навіть у перерві рахунок цього не відбивав. Ми заслужено виграли гру.

У нас було 15 ударів у першому таймі – це багато. Потрібно було продовжувати. Ми не маємо такої точності перед воротами".

"Брайтон міг зрівняти за рахунку 1:0? Це АПЛ. Ви бачите це у кожній грі. У нас було багато ситуацій, щоб забити м'яч, але ми цього не зробили. 1:0 недостатньо.

Чи показує Кай Гаверц результат, на який я очікував? З погляду голів, так. За показниками він такий самий, як і на початку сезону. Ви бачите, що він впевнений та насолоджується своїм футболом", – сказав Артета в інтерв'ю ВВС.

Нагадаємо, після 17 турів АПЛ Арсенал посідає перше місце, набравши 39 очок.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Арсенал Мікель Артета