Манчестер Сіті оштрафували за дику поведінку гравців у матчі з Тоттенгемом

"Містян" покарали за бурхливу реакцію футболістів на рішення головного арбітра.
2023 г., 19 грудня, 11:26
"Містяни" поплатилися за дику реакцію гравців / Getty Images

Футбольна асоціація Англії оштрафувала Манчестер Сіті за поведінку гравців команди під час матчу 14-го туру англійської Прем'єр-ліги з Тоттенгемом (3:3).

У тому поєдинку головний арбітр Саймон Гупер під час небезпечної атаки "містян" на останніх хвилинах вирішив зупинити гру. Такі дії рефері викликали бурхливу реакцію у футболістів манчестерського клубу, які накинулися на нього, вимагаючи пояснень.

Після матчу Футбольна асоціація висунула звинувачення на адресу Манчестер Сіті за неповажне ставлення до судді.

"Манчестер Сіті був оштрафований на 120 тисяч фунтів стерлінгів (139 тисяч євро. - ред.) за те, що гравці команди оточили суддю матчу Прем'єр-ліги проти Тоттенгема, який відбувся в неділю, 3 грудня.

У Манчестер Сіті визнали, що їм не вдалося не допустити неналежної поведінки своїх гравців на 94-й хвилині. Незалежна комісія з врегулювання наклала санкцію після слухання", - ідеться у заяві ФА.

Раніше нападник Манчестер Сіті Ерлінг Голанд висміяв себе за дику поведінку в матчі проти Тоттенгема.