Коктейль і кіт: Мудрик показав, як відсвяткував вихід Челсі в півфінал Кубка ліги

Українець став головним героєм зустрічі в національному турнірі.
2023 г., 20 грудня, 11:27
Михайло Мудрик / Getty Images

У рамках чвертьфіналу Кубка англійської ліги Челсі переграв Ньюкасл (1:1, 4:2 у серії пенальті).

Український футболіст "синіх" Михайло Мудрик з'явився на полі наприкінці другого тайму і зумів стати героєм. Вінгер забив у компенсований час і потім реалізував пенальті.

Після поєдинку українець опублікував пост в Instagram-stories, показавши, що відпочиває в компанії кота і п'є напій.

У поточному сезоні Мудрик провів 17 матчів за Челсі, в яких забив три голи і зробив дві гольові передачі.

Нагадаємо, на ISPORT доступне відео голів та огляд матчу Челсі - Ньюкасл.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Челсі Михайло Мудрик