Алавес - Реал 0:1: огляд матчу і результат гри 21.12.2023

Мадридці скористалися осічкою Жирони та вийшли на перше місце у турнірній таблиці.
2023 г., 22 грудня, 00:28
Реал обіграв Алавес / Getty Images

У четвер, 21 грудня, мадридський Реал у рамках 18-го туру іспанської Ла Ліги зустрічався в гостях з Алавесом.

Підопічні Карло Анчелотті зуміли скористатися осічкою Жирони у чемпіонській гонці та зрівнятися з каталонською командою за набраними очками, але випередивши за додатковими показниками. Мадридці вирвали перемогу 1:0 над суперником із нижньої частини чемпіонату.

При цьому здобувати результат Реалу довелося у меншості, після того як на 54-й хвилині пряму червону картку заробив Начо. Проте на другій компенсованій хвилині перемогу мадридцям приніс Лукас Васкес, замкнувши головою подачу з кутового.

Наразі Реал і Жирона мають по 45 очок на вершині турнірної таблиці Ла Ліги, але мадридці стали першими, а каталонці опустилися на другий рядок. Алавес із 16 пунктами йде на 16-й позиції.