Бенфіка - АВС 4:1: огляд матчу і результат гри 21.12.2023

"Орли" здобули вольову перемогу та вийшли в півфінал турніру.
2023 г., 22 грудня, 01:02
Бенфіка розгромила АВС / Getty Images

У четвер, 21 грудня, Бенфіка приймала на своєму полі АВС у рамках групового раунду Кубка португальської ліги.

Лісабонська команда впевнено впоралася з представником другого дивізіону, здобувши перемогу з рахунком 4:1, і продовжить виступ у плей-офф турніру.

"Орли", ворота яких у цьому матчі захищав українець Анатолій Трубін, пропустили першими. На 21-й хвилині український голкіпер не зміг відбити ефектний дальній удар з-поза меж штрафного майданчика.

Проте ще до перерви Анхель Ді Марія та Жоау Маріу вивели Бенфіку вперед. У другій половині зустрічі Тьягу Гувея записав на свій рахунок третій гол лісабонців, а довершив розгром автогол Антоні Корреї.

Таким чином, Бенфіка виграла групу з трьох команд, здобувши дві перемоги з двох можливих, і вийшла в півфінал Кубка ліги, де зустрінеться з Ешторілом.