"Ми виграли все, що могли": Гвардіола оцінив перемогу на Клубному чемпіонаті світу

"Містяни" здобули п'ятий трофей у 2023 році.
2023 г., 23 грудня, 12:36
Хосеп Гвардіола / Getty Images

Головний тренер Манчестер Сіті Хосеп Гвардіола поділився враженнями від перемоги на Клубному чемпіонаті світу-2023.

Напередодні "містяни" виграли турнір, розгромивши у фіналі бразильський Флуміненсе з рахунком 4:0.

"Це був неймовірний рік. Ми закрили розділ. Ми виграли все, що могли. Тепер настав час спробувати зробити це знову.

Нам трохи пощастило на початку. Ми отримали м'яч і швидко забили. А потім вони мали 10-12 неймовірних хвилин, які показали, наскільки це буде важко.

Другий гол допоміг нам, але, можливо, ми його не заслуговували. Ми дещо покращили гру у другому таймі та почали діяти набагато краще", - наводить слова Гвардіоли BBC.

Цей трофей став п'ятим для Манчестер Сіті у 2023 році. Раніше "містяни" стали чемпіонами, виграли Кубок Англії, Лігу чемпіонів та Суперкубок УЄФА.

Нагадаємо, на ISPORT доступне відео голів і найкращих моментів матчу Манчестер Сіті - Флуміненсе (4:0).