Завжди забиває: Мілан відзначив перемогу над Сассуоло кумедним відео про Пулішича

Американський футболіст не лише приніс перемогу своїй команді, а й перервав невдалу серію.
2023 г., 31 грудня, 14:02
Крістіан Пулішич забиває переможний гол / Getty Images

У суботу, 30 грудня, Мілан на Сан-Сіро обіграв Сассуоло (1:0) в рамках 18 туру італійської Серії А.

Автором єдиного голу зустрічі став вінгер "россонері" Крістіан Пулішич, який на 59-й хвилині переграв Андреа Консільї з близької дистанції.

Для Мілана це була знаменна подія, тому що для клубу це перша домашня перемога над "нероверді" за весь час роботи Стефано Піолі.

І цю подію "червоно-чорні" відзначили кумедним відео в TikTok, підставивши промову іспанського коментатора під час відомого голу Ліонеля Мессі у Ла Лізі.

За рахунок своєї перемоги та втрати очок у виконанні Інтера Мілан скоротив відставання від лідера чемпіона Італії до дев'яти очок. У наступному турі команда Піолі зустрінеться з Емполі Віктора Коваленка. Цей поєдинок відбудеться 7 січня.