"Програли конкуренту за Лігу чемпіонів": Сімеоне оцінив фіаско в матчі з Жироною

Наставник Атлетіко похвалив команду Довбика і Циганкова.
4 січня, 14:00
Дієго Сімеоне / Getty Images

Головний тренер Атлетіко Дієго Сімеоне висловився про поразку в матчі з Жироною (3:4).

Фахівець вважає, що каталонці претендують на потрапляння в Лігу чемпіонів за підсумками сезону.

"Я завжди дивлюся на позитивну сторону, ми не дуже добре почали, вони переважали нас протягом 30 хвилин. Коли ми атакували, голи забили, виникла небезпека, змогли зрівняти рахунок, і провели чудовий другий тайм.

Команда доклала величезних зусиль, що змусило нас внести зміни, тому що я бачив, що гравці дуже втомилися. Ми були недостатньо сильні в захисті, щоб вирішити деякі моменти, які закінчувалися голами. Все що залишається - привітати Жирону, вони зробили все дуже добре і з великою силою.

Мені сподобалася робота команда в другому таймі. Поразка є негативним моментом, але програли супернику, який буде прямим конкурентом у боротьбі за Лігу чемпіонів. Ми не були настільки переконливими, як Жирона", - наводить слова тренера Marca.

У турнірній таблиці Атлетіко йде на третьому місці з 38 балами. Жирона посідає другу сходинку з 48 очками, поступаючись Реалу за додатковими показниками.

Нагадаємо, на ISPORT доступне відео голів та огляд матчу Жирона - Атлетіко.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!