Салернітана - Ювентус 1:2: огляд матчу і результат гри 07.01.2024

"Б'янконері" на заключних хвилинах зуміли здолати Салернітану.
7 січня, 20:58
Ювентус переміг Салернітану / Getty Images

У неділю, 7 січня, Ювентус у рамках 19-го туру італійської Серії А зустрічався на виїзді з Салернітаною.

Підопічні Массіміліано Алегрі лише у компенсований до матчу час і в більшості вирвали перемогу над останньою командою чемпіонату з рахунком 2:1.

Колектив Філіппо Індзагі відкрив рахунок у протистоянні під кінець першого тайму - на 39-й хвилині відзначився Джуліо Маджоре. Проте на 53-й хвилині зустрічі автор голу залишив господарів поля у меншості, заробивши друге попередження.

Скористатися чисельною перевагою гості змогли в середині другої половини поєдинку, коли взяття воріт на свій рахунок записав молодий нападник Семюел Ілінг-Джуніор, а здобули три очки "б'янконері" на першій компенсованій хвилині зусиллями Душана Влаховіча.

Наразі Ювентус з 46 балами посідає друге місце в турнірній таблиці Серії А, відстаючи від лідируючого Інтера на два бали. Салернітана розташувалася на останній позиції з 12 пунктами в активі.