Барбастро - Барселона 2:3: огляд матчу і результат гри 07.01.2024

Каталонці у матчі з п'ятьма голами взяли гору з мінімальною перевагою.
8 січня, 00:08
Барселона вийшла в 1/8 фіналу Кубка Іспанії / Getty Images

У неділю, 7 січня, у рамках 1/16 фіналу Кубка Іспанії Барселона провела виїзний поєдинок проти Барбастро.

Каталонська команда зуміла вийти переможцем із протистояння з представником четвертого іспанського дивізіону, здолавши суперника з мінімальною перевагою - 3:2.

Перший тайм Барселона завершила, ведучи в рахунку в один м'яч завдяки результативному удару Ферміна Лопеса. На початку другої половини зустрічі Рафінья збільшив відрив "блаугранас", але господарям поля досить швидко вдалося скоротити відставання зусиллями Адрії Де Меси.

Лише під кінець матчу гостям знову вдалося повернути перевагу в два м'ячі, коли на 88-й хвилині Роберт Левандовскі реалізував пенальті. Проте у компенсований до гри час Барбастро відповів своїм точним ударом із одинадцятиметрової позначки.

Статистика матчу Барбастро - Барселона 1/16 фіналу Кубка Іспанії

Барбастро - Барселона 2:3

Голи: Де Меса, 60, Прат, 90+3 (пен.) - Фермін Лопес, 18, Рафінья, 51, Левандовскі, 88 (пен.)

Володіння м'ячем: 30% - 70%
Удари: 14 - 26
Удари у площину: 3 - 11
Кутові: 2 - 4
Атаки: 56 - 130

Барселона: Пенья - Кунде, Араухо, Крістенсен (Іньїго Мартінес, 64, Роберто, 75), Форт - Фермін Лопес, Ромеу (Гюндоган, 72), де Йонг - Рафінья (Роке, 64), Ферран Торрес, Фелікс (Левандовскі, 72).

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Барселона кубок Іспанії