Мідлсбро - Челсі: результат матчу

Команда Майкла Керріка отримала перевагу перед матчем-відповіддю.
9 січня, 23:59
Мідлсбро - Челсі / Getty Images

У вівторок, 9 січня, Мідлсбро приймав удома Челсі в рамках півфіналу Кубка англійської ліги.

Челсі, очікувано, почав активніше за господарів, але довести атаку до справжньої небезпеки ніяк не вдавалося. Перший момент виник лише через півгодини після стартового свистка, коли Палмер мав забивати, але не влучив по воротах. А ось лише через кілька хвилин Хейден Хакні показав, як потрібно реалізовувати свої моменти. Наприкінці тайму Челсі мав забійний момент, але спочатку гра воротаря, а потім влучність Палмера не дали "синім" зрівняти рахунок.

У другому таймі господарі вже більш успішно протистояли Челсі, майже не дозволяючи гостям створювати небезпеку біля воріт. Вихід Михайла Мудрика на 63-й хвилині теж не приніс бажаної гостроти атакам "синіх". 1:0 і команда Майкла Керріка отримує фору перед матчем-відповіддю.