Ліверпуль - Фулгем 2:1 результат матчу та огляд гри 10.01.2024

"Червоні" змогли перевернути перебіг зустрічі.
11 січня, 00:13
Ліверпуль - Фулгем / Getty Images

У середу, 10 січня, у рамках півфіналу Кубка Англійської ліги Ліверпуль приймав Фулгем. Гра завершилася перемогою господарів із рахунком 2:1.

Першими вийти вперед вдалося скромним гостям. "Дачники" забили на 19-й хвилині завдяки зусиллям Вілліана. У другому таймі розклад сильно змінився, через що гості відразу сіли в оборону.

Спочатку на 68-й хвилині Кертіс Джонс відновив паритет на табло, а вже за кілька хвилин Коді Гакпо вивів команду вперед. Як виявилося пізніше, цей гол вирішив долю гри.

Нагадаємо, матч-відповідь між Ліверпулем і Фулгемом відбудеться 24 січня.