Манчестер Сіті повторив незвичайне досягнення трьох клубів АПЛ

Нездатність "містян" утримати свої ворота на замку дозволило зробити щось особливе.
13 січня, 22:32
Манчестер Сіті / Getty Images

Манчестер Сіті зумів здобути вольову перемогу над Ньюкаслом (3:2) у рамках 21 туру АПЛ.

Незважаючи на те, що "містяни" першими забили, вони примудрилися пропустити двічі протягом двох хвилин. Але в другому таймі команда Пепа Гвардіоли перевернула перебіг зустрічі і не лише врятувалася, а й виграла.

Як повідомляє Opta, Манчестер Сіті став лише четвертим клубом, який переміг у трьох виїзних матчах АПЛ поспіль, програючи у ході поєдинку.

Першою командою, якій підкорилося це досягнення, був Лідс у жовтні 1999 року. Потім у грудні 2013 це повторив Тоттенгем, а в грудні 2020 - Манчестер Юнайтед, чия серія тривала шість матчів.

Раніше стало відомо, що терміни відновлення форварда Манчестер Сіті Ерлінга Голанда пересунулися - найімовірніше, у січні норвежця на футбольному полі фанати не побачать.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Манчестер Сіті АПЛ