Монца - Інтер: результат матчу чемпіонату Італії 13.01.2024

"Нерадзуррі" продовжують лідирувати в чемпіонаті.
13 січня, 23:48
Лаутаро Мартінес  / Getty Images
Лаутаро Мартінес / Getty Images

Міланський Інтер у гостях зустрівся з Монцою в рамках 20-го туру італійського чемпіонату.

"Нерадзуррі" з перших хвилин почали показувати домінуючу гру і вже до 14-ої хвилини вели з рахунком 0:2. Голи забивали Хакан Чалханоглу і Лаутаро Мартінес.

У середині першого тайму Маттео Пессіна міг скорочувати розрив, але його гол було скасовано.

Після перерви Чалханоглу і Мартінес записали на свій рахунок по дублю, а Пессіна все ж відзначився голом престижу. Також наприкінці зустрічі забив Маркус Тюрам.

Таким чином, Інтер продовжує очолювати турнірну таблицю Серії А. "Нерадзуррі" випереджають Ювентус на 5 очок, що унеможливлює для "зебр" можливість наздогнати колектив Сімоне Індзагі, навіть з огляду на те, що у них на матч менше.