Евертон - Кристал Пелас 1:0: огляд матчу та результат гри 17.01.2024

"Іриски" пробилися до наступного раунду Кубка Англії.
17 січня, 23:50
Евертон - Крістал Пелас / Getty Images

У середу, 17 січня, у рамках 1/32 фіналу Кубка Англії Евертон приймав Крістал Пелас. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 1:0.

Єдиний гол у цій зустрічі забив хавбек "ірисок" Андре Гомеш. Португалець відзначився на 42-й хвилині гри завдяки влучному удару при добиванні.

Евертон
Евертон / Джерело: Getty Images

Таким чином, господарі пробилися до 1/16 турніру. Перший матч команд у Кубку Англії завершився внічию 0:0.

Зазначимо, український захисник Евертона Віталій Миколенко провів на полі усі 90 хвилин, не відзначившись результативними діями.