Жирона - Райо Вальєкано 3:1: огляд матчу та результат гри 17.01.2024

Каталонці на своєму полі впевнено обіграли суперника.
18 січня, 00:25
Жирона - Райо Вальєкано, Twitter Girona

У середу, 17 січня, у рамках 1/8 фіналу Кубка Іспанії Жирона приймала Райо Вальєкано. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 3:1.

Вже в першому таймі каталонці вирішили всі питання щодо путівки до наступного етапу турніру. Крістіан Стуані відзначився дублем, а Дейлі Блінд довів показник на табло до непристойного.

Віктор Циганков, Twitter Girona

Гості зуміли скоротити відставання від суперника, проте більше їх не вистачило. Підсумок - впевнена перемога та прохід Жирони до 1/4 фіналу Кубка Іспанії.

Зазначимо, український хавбек каталонців Віктор Циганков провів на полі 60 хвилин і не відзначився голом чи асистом, а форвард Артем Довбик провів весь матч на лаві запасних.