Лунін оцінив пропущений гол Кепи на першій хвилини в матчі з Альмерією

Українець став на захист іспанця.
22 січня, 11:08
Андрій Лунін / Getty Images

У рамках чемпіонату Іспанії Реал здійснив неймовірний камбек у матчі з Альмерією (3:2).

"Вершкові" програвали по ходу тайму 0:2, а перший пропущений м'яч трапився на перших хвилинах гри.

Андрій Лунін, який провів поєдинок у запасі, висловився про гол на старті зустрічі.

"У цій ситуації було легко піддатися обману, оскільки суперник перебував на дуже близькій відстані, і в Кепи було мало часу на реакцію", - наводить слова Луніна Defensa Central.

Раніше повідомлялося, що голи Циганкова і Довбика принесли Жироні перемогу над Севільєю.