Челсі - Мідлсбро 6:1 відео голів та огляд матчу Кубка ліги

"Сині" легко пробилися у фінал турніру.
24 січня, 10:48
Челсі - Мідлсбро / Getty Images

У рамках матчу-відповіді 1/2 фіналу Кубка англійської ліги Челсі на своєму полі приймав Мідлсбро. У першій зустрічі сенсаційно перемогли "червоні" - 1:0.

З перших хвилин другої гри підопічні Маурісіо Почеттіно не дали шансів супернику.

До перерви Челсі забив чотири рази, а після - двічі. Гості змогли відповісти голом престижу.

Український вінгер Михайло Мудрик відіграв перший тайм, але результативними діями не відзначився.

До вашої уваги відео голів та огляд матчу Челсі - Мідлсбро:

Челсі — Мідлсбро 6:1 (перший матч — 0:1)
Голи: Говсон, 15 (у власні ворота), Енцо, 29, Дісасі, 36, Палмер, 42, 77, Мадуеке, 81 — Роджерс, 88.

Челсі: Петрович — Дісасі, Сілва, Колвілл, Чілвелл (Гілкріст, 65) — Кайседо (Чуквуемека, 72), Енцо — Стерлінг (Каслдін, 85), Палмер, Мудрик (Мадуеке, 46) — Броя (Галлагер, 65).

Мідлсбро: Гловер — ван ден Берг, Фрай, Енджел — Кларк, Барласер, Говсон (О'Браєн, 71), Гекні — Крукс (Гілберт, 89), Форсс (Деджкстіл, 46), Роджерс.

Попередження: Чілвелл, Сілва — Крукс, Ван ден Берг.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Челсі Мідлсбро