Зіркова підтримка: Надаль особисто привітав Мальорку з перемогою над Жироною в Кубку Іспанії

Уродженець Майорки відвідав кубковий поєдинок команди свого рідного острова.
25 січня, 23:22
Рафаель Надаль / Getty Images

Мальорка у домашньому матчі 1/4 фіналу Кубка Іспанії обіграла напередодні Жирону (3:2) та вийшла у півфінал турніру.

Господарі поля вже до 35-ї хвилини поєдинку вели з перевагою в три м'ячі, потім у другому таймі в меншості пропустили двічі, але все ж втримали переможний результат.

У цьому матчі Мальорка також отримала зіркову підтримку в особі легендарного тенісиста Рафаеля Надаля. Уродженець Майорки, який є вболівальником мадридського Реала, цього разу вирішив підтримати команду свого рідного острова та був присутнім на стадіоні під час гри.

Після поєдинку Надаль, який свого часу також володів частиною акцій Мальорки, особисто привітав "острів’ян" із успіхом.

Раніше тренер Жирони назвав причину вильоту з Кубка Іспанії від Мальорки.