Борнмут - Суонсі: огляд і результат матчу Кубка Англії

"Вишні" вирішили всі питання про переможця в перші ж хвилини матчу.
25 січня, 23:44
Борнмут - Суонсі / Getty Images

У рамках 1/16 Кубка Англії Борнмут на своєму полі зустрівся із Суонсі.

Наставник "вишень" Андоні Іраола застосував помірну ротацію в даному поєдинку, але навіть так розрив у класі проти опонента з другого дивізіону був надто очевидний вже в перші хвилини матчу.

На момент 15-ої хвилини матчу рахунок у матчі вже був 3:0 і вся інтрига, яка могла б бути померла. Голами за клуб з АПЛ відзначалися Луїс Сіністерра, Алекс Скотт і Ллойд Келлі, а один із предасистів віддав Ілля Забарний, запустивши довгу передачу на фланг.

До перерви підопічні Іраоли забили ще двічі зусиллями Девіда Брукса і Домініка Соланке.

Другий тайм за таких розкладів перетворювався на формальність і таким він і виявився для обох команд. Борнмут, вочевидь, не хотів доводити рахунок до вже зовсім знущального, а Суонсі, як і в першій половині зустрічі, нічого не міг протиставити вже невмотивованому супернику.