Барселона - Вільярреал 3:5: огляд матчу та результат гри 27.01.2024

Команди вирішили оформити по камбеку, але саме команда Марселіно залишила стадіон в якості переможця.
27 січня, 21:52
Барселона - Вільярреал / Getty Images

У суботу, 27 січня, на Естадіо Олімпіко пройшов матч 22-го туру іспанської Ла Ліги між Барселоною та Вільярреалом.

У першому таймі каталонці мали значну перевагу, але довести справу до голу їм все ніяк не вдавалося. Натомість вдалося гостям: Жерар Морено відзначився голом у роздягальню.

У перерві Хаві Ернандес зробив одразу три заміни, але гол забила знову "жовта субмарина" - і зробив це вихованець Барселони!

Жоау Канселу не зміг як слід влучити по м'ячу, який зрештою опинився в Ільяса Ахомаша, який обіграв Іньякі Пенью і вразив уже порожні ворота.

Джерело: Getty Images

Але незабаром розпочався неймовірний камбек "синьо-гранатових", які вклалися в 11 хвилин.

Роберт Левандовські п'ятою перевів м'яч Ілкаю Гюндогану, який ударом у дотик скоротив відставання. Через вісім хвилин Ламін Ямал прострілював з флангу, Гюндоган махнув ногою повз, але від нього м'яч відскочив до Педрі. Хавбек потужно пробив у ближній кут – рахунок став 2:2.

Камбек завершився подачею зі штрафного від того ж таки Гюндогана. Це Ерік Баї своєю рукою випадково замкнув подачу.

Здавалося, що тепер Барселона своє не відпустить, але ні, у команди Марселіно були свої плани на цей вечір.

Іронічно, що до третього голу гостей призвела помилка найкращого гравця у складі Барси, а саме Гюндогана. Внаслідок його неточної передачі Вільярреал втік у контратаку, м'яч опинився у Гонсало Гедеша, який гарним ударом вразив дальній кут воріт.

Але навіть на цьому гості не зупинилися. Вже на останніх хвилинах доданого часу вони зуміли не просто вирвати перемогу, а й поставити знак оклику в цій історії.

Спочатку Александер Серлот з другої спроби переправив м'яч у сітку, а двома хвилинами пізніше Хосе Луїс Моралес добив опонента, встановивши остаточний рахунок поєдинку.

Барселона зазнала поразки, яка відкинула її на дистанцію десяти очок від лідера в особі Реала, який раніше обіграв Лас-Пальмас. Вільярреал закріпився на 14-му рядку таблиці, заробивши 23 бали.

Статистика матчу Барселона - Вільярреал 22-го туру Ла Ліги

Барселона - Вільярреал 3:5
Голи: Гюндоган, 60, Педри, 68, Баї, 71 (аг) - Ж. Морено, 41, Ахомаш, 54, Гедеш, 84, Серлот, 90+9, Моралес, 90+11.

Очікувані голи (xG): 1,96 - 2,01
Володіння м'ячем: 71% - 29%
Удари: 22 - 9
Удари в площину: 10 - 6
Фоли: 8 - 13

Барселона: Пенья - Кунде, Араухо, Крістенсен (Кубарсі, 46), Форт (Канселу, 46) - Гюндоган - Ромеу (Педрі, 46), де Йонг - Ямал, Левандовські (Роке, 77), Фелікс (Торрес, 58).

Вільярреал: Йоргенсен - Кіко (Москера, 78), Баї, Куенка, А. Морено (Манді, 71) - Ахомаш (Гедеш, 58), Комесанья, Коклен, Баена (Капу, 71) - Ж. Морено (Моралес, 78), Серлот.

Попередження: Ромеу, Левандовські, Араухо - Баена, Баї, Москера, Куенка.