Барселона - Вільярреал 3:5 відео голів та найкращих моментів матчу Ла Ліги 27.01.2024

Зустріч команд Хаві та Марселіно стала справжнісінькою окрасою нинішнього сезону.
27 січня, 22:46
Барселона - Вільярреал / Getty Images

У рамках 22-го туру іспанської Ла Ліги відбувся матч, у якому зійшлися Барселона та Вільярреал.

У першому таймі вболівальники побачили лише один гол у виконанні Жерара Морено. Натомість у другому таймі команди цілком компенсували нестачу голів одразу сімома результативними ударами.

Спочатку гості подвоїли перевагу за рахунок голу вихованця каталонців Ілляса Ахомаша. Проте потім "синьо-гранатові" влаштували камбек за 11 хвилин: голами відзначилися Ілкай Гюндоган, Педрі та Ерік Баї, який рукою замкнув подачу зі штрафного.

Але й на цьому парад голів не скінчився. За шість хвилин до кінця основного часу Гонсало Гедеш відновив паритет, а вже у доданий час Алексендер Серлот та Хосе Луїс Моралес вирвали для Вільярреала перемогу.

До вашої уваги відео всіх голів матчу Барселона - Вільярреал у двадцять другому турі Ла Ліги:

Барселона - Вільярреал 3:5
Голи: Гюндоган, 60, Педри, 68, Баї, 71 (аг) - Ж. Морено, 41, Ахомаш, 54, Гедеш, 84, Серлот, 90+9, Моралес, 90+11.

Очікувані голи (xG): 1,82 - 1,35
Володіння м'ячем: 71% - 29%
Удари: 22 - 9
Удари в площину: 10 - 6
Фоли: 8 - 13

Барселона: Пенья - Кунде, Араухо, Крістенсен (Кубарсі, 46), Форт (Канселу, 46) - Гюндоган - Ромеу (Педрі, 46), де Йонг - Ямал, Левандовські (Роке, 77), Фелікс (Торрес, 58).

Вільярреал: Йоргенсен - Кіко (Москера, 78), Баї, Куенка, А. Морено (Манді, 71) - Ахомаш (Гедеш, 58), Комесанья, Коклен, Баена (Капу, 71) - Ж. Морено (Моралес, 78), Серлот.

Попередження: Ромеу, Левандовські, Араухо - Баена, Баї, Москера, Куенка.