Українець вийшов на поле на заміну в матчі проти Сінт-Трейдена.
28 січня, 17:06
Едуард Соболь / krcgenk.be

У рамках 22 туру чемпіонату Бельгії Сінт-Трейден на своєму полі приймає Генк.

За гостей у цьому матчі дебютував українець Едуард Соболь. Футболіст з'явився на полі на 87-й хвилині після вилучення Хосе Артеаги за рахунку 0:1.

Утримати переможний результат гостям у меншості не вдалося. Уже на першій із десяти компенсованих хвилин рахунок зрівняв японський атакувальний хавбек Ріотаро Іто.

Варто зазначити, що до кінця матчу Генк встиг залишитися вдев'ятьох. На 90+6 хвилині другу жовту отримав Браян Хейнен.

Також необхідно згадати, що за кілька хвилин до кінця фанати гостей закидали поле димовими шашками і матч довелося призупинити.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Едуард Соболь