Русин відзначився першим дублем за Сандерленд

Українець вийшов у старті складу U-21.
29 січня, 22:56
Назарій Русин / Getty Images

У понеділок, 29 січня, Сандерленд Назарія Русина вирушив у гості до Лідса в рамках молодіжного чемпіонату Англії.

Українець вийшов у стартовому складі і приніс величезну користь своїй команді. На 34-й хвилині за рахунку 0:1 на користь "чорних котів" Назарій класно розібрався із захисником і відправив м'яч у дальній кут.

А через дві хвилини українець отримав довгу передачу від партнера, переграв голкіпера і закотив м'яч у порожні ворота.

У другому таймі Сандерленд дав супернику невелику фору, забивши автогол, але в підсумку все одно довів матч до перемоги.

Зазначимо, що молодіжна команда "чорних котів" посідає сьоме місце в турнірній таблиці.

Раніше також повідомлялося, що Металіст 1925 підписав ексгравця збірної України.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Назарій Русин