Ан-Наср без Роналду знищив Інтер Маямі

Саудівський клуб знущався з друзів Мессі.
1 лютого, 22:09
Ан-Наср - Інтер Маямі / Getty Images

У четвер, 1 лютого, у рамках товариського матчу Ан-Наср зустрічався з Інтер Маямі. Матч завершився перемогою саудитів із рахунком 6:0.

У першому таймі команда Роналду, але без португальця, стала творити розгром друзів Мессі, поки Лео сидів на лаві запасних.

Аргентинець відпочивав, а його команда в цей час діставала тричі м'яч із сітки, і це лише за 45 хвилин гри.

У другій половині матчу Мессі все ж таки вийшов на поле, а до цього його Інтер пропустив ще тричі. Зустріч було не врятувати.

У результаті Лео провів менше десяти хвилин на полі, не відзначившись результативними діями, але місцеві фанати були в захваті навіть від цього.

Ан-Наср - Інтер Маямі 6:0
Голи: Отавіу, 3, Таліска, 10, 51 пенальті, 73, Ляпорт, 10, Маран, 68

Очікувані голи (xG): 3.76 – 1.30
Володіння м'ячем: 57% – 43%
Удари: 16 – 10
Удари у ворота: 12 - 3
Фоли: 16 - 15

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Інтер Маямі Ан-Наср