Яремчук відзначився голом у матчі Ла Ліги

Роман забив у ворота Альмерії.
3 лютого, 15:34
Роман Яремчук / Getty Images

У рамках 23 тура чемпіоната Іспанії Валенсія на своєму полі приймає абсолютного аутсайдера в особі Альмерії.

Для "кажанів" цей матч наразі проходить доволі легко і вже на 25-ту хвилину матча колектив Рубена Барахи веде в рахунку, маючи два гола переваги.

Один з м'ячів на свій рахунок записав український форвард Роман Яремчук, який вийшов у старті на даний поєдинок. Футболіст замкнув головою подачу з глибини.

На момент написання новини у матчі йде перший тайм. Рахунок - 2:0 на користь Валенсії.

Відео голу Яремчука буде доступно у цій новині пізніше...

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Валенсія Роман Яремчук